ERA-6KEB1073V
MFR.Part #
ERA-6KEB1073V
JLCPCB Part #
C3931612
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS