ERA-6ARW682V
MFR.Part #
ERA-6ARW682V
JLCPCB Part #
C2093614
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS