ERA-6ARW622V
MFR.Part #
ERA-6ARW622V
JLCPCB Part #
C2089676
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS