ERA-6ARW392V
MFR.Part #
ERA-6ARW392V
JLCPCB Part #
C3990729
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS