ERA-6ARW132V
MFR.Part #
ERA-6ARW132V
JLCPCB Part #
C2089692
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS