ERA-6ARB9761V
MFR.Part #
ERA-6ARB9761V
JLCPCB Part #
C20016740
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS