ERA-6ARB7152V
MFR.Part #
ERA-6ARB7152V
JLCPCB Part #
C20016724
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS