ERA-6ARB6811V
MFR.Part #
ERA-6ARB6811V
JLCPCB Part #
C20016721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS