ERA-6ARB5902V
MFR.Part #
ERA-6ARB5902V
JLCPCB Part #
C20016715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS