ERA-6ARB5621V
MFR.Part #
ERA-6ARB5621V
JLCPCB Part #
C20016713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS