ERA-6ARB512V
MFR.Part #
ERA-6ARB512V
JLCPCB Part #
C1778712
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS