ERA-6ARB4992V
MFR.Part #
ERA-6ARB4992V
JLCPCB Part #
C20016707
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS