ERA-6ARB472V
MFR.Part #
ERA-6ARB472V
JLCPCB Part #
C4123221
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS