ERA-6ARB4642V
MFR.Part #
ERA-6ARB4642V
JLCPCB Part #
C20016702
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS