ERA-6ARB433V
MFR.Part #
ERA-6ARB433V
JLCPCB Part #
C3989714
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS