ERA-6ARB4321V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6ARB4321V
JLCPCB Part #
C20016697
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS