ERA-6ARB393V
MFR.Part #
ERA-6ARB393V
JLCPCB Part #
C2089858
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS