ERA-6ARB3741V
MFR.Part #
ERA-6ARB3741V
JLCPCB Part #
C20016691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS