ERA-6ARB3482V
MFR.Part #
ERA-6ARB3482V
JLCPCB Part #
C20016688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS