ERA-6ARB333V
MFR.Part #
ERA-6ARB333V
JLCPCB Part #
C4036650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS