ERA-6ARB2742V
MFR.Part #
ERA-6ARB2742V
JLCPCB Part #
C20016412
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS