ERA-6ARB2372V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6ARB2372V
JLCPCB Part #
C20016405
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS