ERA-6ARB2101V
MFR.Part #
ERA-6ARB2101V
JLCPCB Part #
C20016397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS