ERA-6APB683V
MFR.Part #
ERA-6APB683V
JLCPCB Part #
C2089656
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS