ERA-6APB621V
MFR.Part #
ERA-6APB621V
JLCPCB Part #
C4316177
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS