ERA-6APB203V
MFR.Part #
ERA-6APB203V
JLCPCB Part #
C2088314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS