ERA-6APB102V
MFR.Part #
ERA-6APB102V
JLCPCB Part #
C4238661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS