ERA-6AHD35R7V
MFR.Part #
ERA-6AHD35R7V
JLCPCB Part #
C20016345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS