ERA-6AHD30R9V
MFR.Part #
ERA-6AHD30R9V
JLCPCB Part #
C20016339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS