ERA-6AHD29R4V
MFR.Part #
ERA-6AHD29R4V
JLCPCB Part #
C20016337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS