ERA-6AHD27R4V
MFR.Part #
ERA-6AHD27R4V
JLCPCB Part #
C20016334
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS