ERA-6AHD22R1V
MFR.Part #
ERA-6AHD22R1V
JLCPCB Part #
C20016326
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS