ERA-6AHD200V
MFR.Part #
ERA-6AHD200V
JLCPCB Part #
C4337007
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS