ERA-6AHD13R3V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AHD13R3V
JLCPCB Part #
C20016308
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS