ERA-6AHD12R4V
MFR.Part #
ERA-6AHD12R4V
JLCPCB Part #
C20016306
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS