ERA-6AHD11R5V
MFR.Part #
ERA-6AHD11R5V
JLCPCB Part #
C20016303
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS