ERA-6AHD100V
MFR.Part #
ERA-6AHD100V
JLCPCB Part #
C2074496
Description
-55℃~+155℃ 100V 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS