ERA-6AED97R6V
MFR.Part #
ERA-6AED97R6V
JLCPCB Part #
C20016299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS