ERA-6AED9311V
MFR.Part #
ERA-6AED9311V
JLCPCB Part #
C20016286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS