ERA-6AED8663V
MFR.Part #
ERA-6AED8663V
JLCPCB Part #
C20016275
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS