ERA-6AED8662V
MFR.Part #
ERA-6AED8662V
JLCPCB Part #
C20016274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS