ERA-6AED8660V
MFR.Part #
ERA-6AED8660V
JLCPCB Part #
C20016272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS