ERA-6AED82R5V
MFR.Part #
ERA-6AED82R5V
JLCPCB Part #
C20016266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS