ERA-6AED751V
MFR.Part #
ERA-6AED751V
JLCPCB Part #
C2115026
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS