ERA-6AED68R1V
MFR.Part #
ERA-6AED68R1V
JLCPCB Part #
C20016235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS