ERA-6AED681V
MFR.Part #
ERA-6AED681V
JLCPCB Part #
C2092492
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS