ERA-6AED6813V
MFR.Part #
ERA-6AED6813V
JLCPCB Part #
C20016234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS