ERA-6AED66R5V
MFR.Part #
ERA-6AED66R5V
JLCPCB Part #
C20016231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS