ERA-6AED6493V
MFR.Part #
ERA-6AED6493V
JLCPCB Part #
C20016225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS