ERA-6AED63R4V
MFR.Part #
ERA-6AED63R4V
JLCPCB Part #
C20016222
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS